Autumn Flying

Magazine shooting

Poslední podzimní létání v roce 2020, které se odehrálo v známém Hřiměždickém lomu, každoročně známém také jako High Jump Hřiměždice. Nicméně, co se týče fotky, už delší dobu jsme se Péťou domlouvali na nějaký sólo shoot, akorát, ono to s tím flyboardem není zas tak jednoduché a ani levné.. .

Photo: @vicnezjenfotka
Rider: Petr Civín
Backgroung: RedBull Saurus
Camera: Canon 5DS R
Lenses: Canon 70-200mm f/2,8 III, Sigma 20mm f/1.4mm

Autumn Flying

Proto, když nám Kůča řekl, že potřebuje provzdušnit a vyčistit lom na příští rok, kvůli tamní vegetaci leknínů. Byl to pro nás jasný signál, sehnat povolení létat a zajistit si vše potřebné kolem. K téhle příležitosti, hlavně když se jedná o sport, spojili jsme tuhle práci s trochou zábavy a udělali si takový mini soukromý High Jump. Je to přece jen poslední létání tento rok. Takže, mimo námi domluvené focení, si zalétali i obyčejní smrtelníci. Jako např. hudebník Saxofrancis, za Red Bull Saurus Honza Václavík, nebo sportovní fotograf Tomáš Kříž a další.. . Po veškerém tom sportu se chopili kormidla DJ's a ukázali nám jak se dělá hudba. Jak říkám, soukromý High Jump. No nic, vraťme se zpět.

Zde tedy můžete vidět pár podzimních magazínovek s Péťou Civínem v akci. Plus musím dodat, pokud jste jeho exhibici ještě na živo neviděli, všem doporučuju.
Co se týče noční fotky, večer následovalo komplikované focení se světelným oblekem a onen výstup vám snad již brzi ukážeme, věříme, že se bude maximálně líbit. Zatím ahoj a díky za sdílení. ;)

Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Autumn Flying
Next

Ki-ki